Gadżety, które przydadzą się młodej mamie

Niejedna młoda mama marzy o jakimś gadżecie, który by ułatwił jej początki macierzyństwa, a co za tym idzie, takie sytuacje jak: karmienie, przewijanie, kąpiel i podróżowanie. Gadżety mają to do siebie, iż zostały stworzone po to, aby nam coś ułatwić, a grono ich zwolenników zapewne znajdzie się również wśród świeżo upieczonych mam.

Zatem oto kilka praktycznych przykładów:

1. Usg do domowego użytku

Ten gadżet przeznaczony jest dla przyszłych mam, czyli dla tych, które dopiero co oczekują pojawienia się na świecie swojego maluszka. Dzięki temu wynalazkowi, każda przyszła mama będzie mogła podglądać swoje dziecko nie tylko w trakcie wizyt u lekarza, lecz również w warunkach domowych, kiedy tylko zechce.

Otóż nie ma takich badań, które by świadczyły o tym, iż usg może być szkodliwe dla płodu. Można je więc śmiało stosować, kiedy tylko dusza zapragnie i już zawczasu cieszyć się widokiem swojego jeszcze nienarodzonego dziecka. 

2. Podkładka do kąpieli dla małych niemowląt

 

Podkładka do kąpieli dla małych niemowląt to kolejny gadżet, który posłuży się niejednej młodej mamie i przeznaczony jest dla małych dzieci i niemowląt.

Niektórzy z nas wolą podtrzymywać dziecko samodzielnie, w trakcie jego codziennej kąpieli, lecz są i tacy, którzy wolą posłużyć się czymś innym i dzięki temu mieć wolne ręce w trakcie mycia dziecka. 

3. Pojemnik na jedzenie z wbudowaną do środka łyżeczką

Pojemnik na jedzenie z wbudowaną do środka łyżeczką to kolejny świetny gadżet, który w tym przypadku jest doskonała alternatywą dla posiłków w tubkach. To bardzo wygodne urządzenie pozwala na to aby przełożyć do niego domowy obiadek przeznaczony dla dziecka i podać mu go w dowolnym miejscu, na przykład w trakcie spaceru lub podróży.

Dzięki niemu nie musimy zabierać ze sobą dodatkowej łyżeczki. Całość urządzenia wykonana jest z tworzywa, w którym można podgrzewać jedzenie dla malucha w kąpieli wodnej. 

4. Łóżeczko dostawka

 

Dostawka do spania dla niemowlaka to idealny gadżet, którego praktyczne zastosowanie poznała już niejedna młoda mama. To doskonałe rozwiązanie dla mam, które pragną czuć bliskość ze swoim dzieckiem również w trakcie spania i nie ma wątpliwości, iż takie urządzenie ułatwia nocne przewijanie dziecka oraz karmienie.

Dostawki posiadają również dodatkową zaletę: w porównaniu z tradycyjnymi drewnianymi łóżeczkami, gabarytowo nie zajmują tak dużo miejsca, a ich montaż jest zazwyczaj dość prosty i łatwy w obsłudze. 

5. Organizer na wannę

Organizer kąpielowy, który umieszczamy na wannie, to idealne rozwiązanie dla młodych mam, które zwiększy komfort w trakcie kąpieli maluszka. Po pierwsze, dzięki niemu możemy oprzeć kolana na miękkiej macie, w chwili kiedy klęczymy przed wanną kapiąc dziecko. A po drugie, w organizerze znajdzie się mnóstwo miejsca na płyny, szampony i zabawki kąpielowe malucha. 

6. Turystyczne krzesełko do karmienia

Turystyczne krzesełko do karmienia to jeden z najbardziej praktycznych gadżetów, które zostały wymyślone zarówno dla mam, jak i dla małych dzieci. Są przeznaczone dla tych maluchów, które potrafią już samodzielnie siedzieć.

Turystyczne krzesełko do karmienia idealnie nadaje się na dalsze podróże, w restauracji lub u kogoś w gościach. Jest bardzo łatwe w obsłudze, ponieważ wystarczy założyć je na oparcie zwykłego krzesła, a następnie umieszcza się w nim dziecko. Po karmieniu chowa się je do torby. 

7. Bramka do drzwi

 

Bramka do drzwi została wymyślona z myślą o bezpieczeństwie dziecka, które jest zbyt małe na to, aby tak do końca zdawać sobie sprawę z tego jak łatwo może sobie zrobić krzywdę. Bramka do drzwi da nam gwarancję tego, iż dziecko nie przedostanie się z jednego pomieszczenia do drugiego, w chwili kiedy mama na chwilę spuści je z oka. 

8. Sterylizator do smoczków

 

Nie ma wątpliwości, że sterylizatory do smoczków znacznie ułatwiają życie każdej młodej mamie, ale także wspomagają codzienną organizację opieki nad dzieckiem. Dzięki temu wynalazkowi nie trzeba czekać na pogrzanie wrzątku do tego, aby wysterylizować smoczek.  

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij