Straż pożarna czy policja? Które zestawy lego wybrać?

Straż pożarna czy policja? Które zestawy lego wybrać?

Najmłodsi mają głowy pełne fantazji i wyobraźni, przez co uwielbiają bawić się w odgrywanie ról, a także tworzyć własne scenki i światy przy pomocy zabawek. Aby rozwijać ich umiejętności i zdrowe postawy społeczne, warto kupować kreatywne klocki w postaci zestawów tematycznych.N

ajlepsze zestawy tematyczne dla najmłodszych dzieci dotyczą realiów pracy służb mundurowych – między innymi policji oraz straży pożarnej. Tego typu klocki LEGO stanowią najlepszy sposób na wytłumaczenie dziecku roli umundurowanych formacji w codziennym życiu oraz to, w jakich sytuacjach należy zwracać się do nich o pomoc. Odwiedzając sklep z klockami LEGO, można kupić wiele interesujących zestawów, które nie tylko nauczą dziecko o codziennym funkcjonowaniu współczesnego miasta oraz konieczności istnienia służb mundurowych. Kreatywne klocki wspierają też rozwój zdolności manualnych oraz wyobraźnię najmłodszych.

Klocki LEGO to bezpieczne i inspirujące zabawki, które towarzyszą w zabawach dzieciom na całym świecie

Firma LEGO zatrudnia najlepszych projektantów i twórców zabawek z całego świata. Są to ludzie, którzy z pasją tworzą zabawki i znają umysł dziecka jak nikt inny. Klocki LEGO od wielu lat występują w czołówkach najchętniej kupowanych zabawek i zapewne każdy o nich słyszał. Wszystkie zestawy przed wprowadzeniem na rynek są wielokrotnie testowane pod kątem bezpieczeństwa i otrzymują odpowiednie atesty. Każdy sklep z LEGO posiada w swoim asortymencie dziesiątki różnych zestawów tematycznych, przez co jest w czym wybierać. Aby zabawka w pełni zainteresowała naszych podopiecznych, warto wybrać się razem z nimi do sklepu oraz pozwolić im zdecydować.

Fascynujące przedstawienie współczesnego miasta w zestawach LEGO City

Kreatywne klocki z tej serii przedstawiają rozmaite sceny z życia miasta, a przede wszystkim misje służb mundurowych. Kupując klocki LEGO z tej serii, rozwijamy u naszych pociech zdrowe postawy społeczne. Zestawy z policjantami bardzo dobrze wpływają na świadomość dziecka w kwestiach przestępczości i jej zwalczania. Misje, które po złożeniu zestawu mają za zadanie wykonać dzieci, dotyczą przeważnie ścigania przestępców i docelowo mają się kończyć ich aresztowaniem. Dzięki temu można łatwo uświadomić najmłodszych o konsekwencjach zakazanych czynów i zrodzić w ich umysłach zalążek zrozumienia tego problemu. Zestawy LEGO City ze strażą pożarną rozwijają zaś w dzieciach szacunek do tej formacji i uczą je, iż odwaga popłaca i pomaga wyciągać ludzi i zwierzęta z tarapatów.

Zestawy LEGO Friends uczą interakcji społecznych i są świetną propozycją dla dziewczynek

Klocki LEGO ze wspomnianej serii wspaniale przedstawiają dzieciom sceny domowe oraz związane z zakupami i rozrywką. LEGO Friends to między innymi zestawy, które umożliwiają zbudować własny mały supermarket, pizzerię, a nawet park rozrywki. Dzieci mogą nauczyć się nieco o wymianie dóbr, chodzeniu na zakupy, a kreatywne klocki mogą w nich obudzić nawet żyłkę do przedsiębiorczości. Zabawki te są bardzo szczegółowo wykonane i poszerzają dziecięcą świadomość o najróżniejszych stanowiskach pracy (kucharz, hotelarz, fotograf i wiele innych). Klocki LEGO pozwalają dziecku na rozbudzenie swojej ciekawości świata i marzeń o świetlanej przyszłości.

LEGO Duplo to najlepsza propozycja na kreatywną zabawkę dla przedszkolaka

Głównym zadaniem tych zestawów jest asystowanie w rozwoju wyobraźni i zdolności manualnych dziecka od najmłodszych lat. Większość zestawów jest skierowana do przedszkolaków, jednak wiele zabawek z tej serii zostało stworzonych z myślą o kilkulatkach. Dzięki współpracy z ekspertami od kwestii rozwoju dziecięcego oraz edukacji, a także z samymi rodzicami, produkty LEGO Duplo są bezpieczne i wartościowe dla rozwijania kreatywnego myślenia. Dzięki zabawie z klockami LEGO dzieci na stałe pokochają naukę nowych rzeczy i rozbudzą w sobie ciekawość świata. Zestawy LEGO Duplo zachowują szczególny balans między niewielką trudnością składania a wartością edukacyjną, jaką ze sobą niosą. Podobnie jak serie LEGO City oraz LEGO Friends, zestawy te skupiają się na scenach z codziennego życia, a także uczą zdrowych interakcji z rówieśnikami i życia w rodzinie od najmłodszych lat.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij