Modne i praktyczne akcesoria szkolne dla twojego dziecka

Wyprawka szkolna dla ucznia to nie tylko wyposażenie go w przybory i podręczniki wymagane przez nauczycieli, ale także zapewnienie dziecku wygody w codziennym funkcjonowaniu w szkole. Przy współczesnych technologiach oraz dużej dostępności różnorodnych artykułów na rynku możesz zagwarantować swojemu dziecku komfort i wszystko to, dzięki czemu pierwsze miesiące nowego roku szkolnego nie będą takie straszne.

Wyprawka szkolna, która zadowoli i rodziców, i dzieci

Początek szkoły może być stresujący i niekomfortowy, w szczególności biorąc pod uwagę najmłodszych czy też fakt, że wielu uczniów w ostatnim czasie brało udział w edukacji zdalnej, a tym samym nie miało potrzeby skompletowania niezbędnych akcesoriów i przedmiotów do uczestnictwa w szkolnym życiu. Sposobem na oswojenie lęku i szkolnej rutyny może stać się uzupełnianie wyprawki wspólnie z dzieckiem, które podejmując decyzje o tym, co znajdzie się w jego czy też jej plecaku, poczuje sprawczość i radość z czekającego semestru. Ma to zastosowanie szczególnie u dzieci we wczesnym nauczaniu, które szczególną uwagę zwrócą na to, co znajduje się na ich piórniku, tornistrze lub pudełku lunchowym. Wystarczy, że będzie to ulubiona postać z bajki, serialu czy też programu, a doświadczenie szkolne zostanie w jakiś sposób oswojone.

Tornister, torba, plecak – stylowo i komfortowo dla kręgosłupa

Odkąd sięgamy pamięcią, w przestrzeni publicznej toczą się dyskusje o wygodzie plecaków szkolnych i ich ciężarze. Na szczęście w wielu szkołach normą stały się szafki, w których uczniowie mogą przechowywać nadmierne kilogramy podręczników, których nie potrzebują zabierać ze sobą do domu. Odchudzenie szkolnych tornistrów zwiększyło znacznie możliwości wyboru toreb czy plecaków. Młodszym dzieciom rekomenduje się usztywnione tornistry z dodatkowo wzmocnionymi regulowanymi szelkami. Starsi uczniowie i młodzież na pierwszym miejscu zapewne postawią na wygląd i funkcjonalność. Dużą popularnością cieszą się plecaki typu plecak szkolny Vans. Modele tej marki mają szerokie szelki często wspierane dodatkowym piankowym zmiękczeniem, a także charakteryzują się dużą pojemnością oraz – co ważne dla nastoletnich uczniów – szeroką gamą kolorów i printów: od kwiatów, przez szachownice, panterkę, wzory geometryczne, po klasyczne jednolite odsłony w różnych barwach.

Nowe technologie nie tylko dla rozrywki najmłodszych

Trudno wyobrazić sobie współczesnego ucznia niewyposażonego w produkty będące następstwem boomu technologicznego. Chociaż wiele mówi się o udostępnianiu dzieciom telefonów jako ryzyku związanym z dostępem do mediów społecznościowych i możliwie nadmiernie konsumowanej rozrywki, nie należy zapominać również o tym, że narzędzia tego typu zapewniają również łączność i kontakt z dzieckiem. Dobrym pomysłem jest wyposażenie ucznia w smartwatcha – ograniczy to w znacznym stopniu możliwości korzystania z czasochłonnych dobrodziejstw internetu, a jednak niektóre z modeli zapewnia również komunikację. Tobi 2 smartwatch jest propozycją dla młodszych dzieci; to skrzyżowanie zegarka z funkcjami przypomnień, czasomierza, kalendarza, stopera, minutnika i budzika z zabawką – robotem o własnej osobowości: wydaje on dźwięki, w jego słowniku znajduje się 100 fraz, zaprasza do zabawy i aktywności fizycznej. Wszystko w bardzo przystępny, intuicyjny sposób dostosowany do potrzeb najmłodszych, którzy wraz z zegarkiem mogą zacząć uczyć się wyrabiania sobie nawyku sumienności i rutyny.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij